Обавештење о конкурсу за посао наставника Верске наставе у Епархији шабачкој

погледајте

______________________

Одбор за Верску наставу Епархије шабачке расписује конкурс за посао наставника Верске наставе у Епархији шабачкој у школској 2023/2024. години. Конкурс се односи на нове кандидате, односно на кандидате који до сада нису предавали Верску наставу, а који се налазе под благословом надлежног Епископа шабачког.

Пријављивање кандидата ће се обавити у просторијама Канцеларије за Верску наставу Епархије шабачке, улица Масарикова 1 (код Саборне цркве), 7. и 8. јуна 2023. године, у временском интервалу од 10 до 15 часова.

Интервју за посао са кандидатима ће се обављати од 13. до 15. јуна, а по распореду који ће се утврдити након пријаве кандидата.

Све информације везане за конкурс, као и све  информације које се тичу Верске наставе, можете добити упитима на званичну мејл адресу Одбора за Верску наставу Епархије шабачке: verskanastava@eparhijasabacka.rs

Такође, Канцеларија за верску наставу, улица Масарикова 1, код Саборне цркве, отворена је током целе радне недеље од 8 до 15 часова.