Сабрање свештенства архијерејског намесништва рађевског

У петак друге недеље Часног поста, 10 марта 2023. године, у Дворској, одржан је братски састанак свештенства архијерејског намесништва рађевског.

Сабрање је започело Светом Литургијом пређеосвећених Дарова коју су, у храму Усековања главе Светог Јована Крститеља, у молитвеном присутву Епископа шабачког г. Јеротеја, служили: протојереј-ставрофор Милош Мијаиловић, парох у Крупњу, јереј Милован Антонић, парох у Мојковићу, и ђакон Стефан Митровић, службеник Епархије шабачке.
Након Свете Литургији, Преосвећени Епископ одржао је братски састанак са свештенством архијерејског намесништва рађевског, где се разговарало о литургијском и парохијском светотајинском животу, о могућностима и плановима његовог унапређења, као и о савременим изазовима за мисију Цркве.