Отац Јован Милановић одржао великопосно предавање у Лозници

Са благословом Преосвећеног Епископа шабачког г. Јеротеја, Црквене општина лозничка је 11. априла 2024. године у крипти храма Вазнесења Господњег на Лагатору уприличила духовни разговор са протојерејем-ставрофором мр Јованом Милановићем, ректором Богословије Светог Арсенија у Сремским Карловицима, на тему „Покајање и исповест у животу православног хришћанина“.

Трибина је имала интерактивни карактер, тако да је отац Јован Милановић одговарао на питања свештенства и верника везаних за тему покајања и исповести и уопште свих карактеристика и особености које су значајне за живот православног хришћанина током овог периода Великог поста.

Модератор духовног разговора је био јереј Горан Поповић, старешина храма Покрова Пресвете Богородице у Лозници.