БИБЛИЈЕ ЗА ДЕЦУ ПРЕДШКОЛЦИМА ПРЕДШКОЛСКЕ УСТАНОВЕ "СЛАВА КОВИЋ" БОГАТИЋ

погледајте

______________________

Благословом Његовог Преосвештенства Епископа шабачког Г. Јеротеја, поводом празника Детинци, из средстава намењених за верске заједнице Општине Богатић, Одбор за Верску наставу Епархије шабачке је даровао предшколце установе ,,Слава Ковић” Богатић, са селима на територији целе општине, примерком Библије за децу.

Циљ је да деца предшколци, која ће следеће школске године закорачити у школске клупе, имати своју прву књигу тј. Књигу над књигама. А они који буду одабрали да похађају Верску наставу и помоћно наставно средство које је незаобилазно у настави и духовном узрастању. Обављен је пријатан разговор са васпитачицама и директорком установе Лидијом Симеуновић, која се захвалила на даровима и предложила интензивнију сарадњу ове установе и Одбора за Верску наставу Епархије шабачке у наредном периоду.

ђакон Данијел Стокановић, вероучитељ